Osiedle Enklawa Green Home - nowe mieszkania w Świebodzicach

ENKLAWA GREEN HOME to kameralny kompleks 5 domów jednorodzinnych dwulokalowych z własną strefą ogrodową.

Green Home

ENKLAWA GREEN HOME to kameralny kompleks 5 domów jednorodzinnych dwulokalowych z własną strefą ogrodową. Inwestycja stanowi swoisty kompromis między mieszkaniami w blokach a domami jednorodzinnymi. Dedykowana jest przede wszystkim osobom ceniącym sobie spokój i niedużą społeczność. Enklawa Green Home to osiedle, którego mieszkańcy będą się dobrze znali, a osobne wejście oraz własny ogródek pozwoli na zachowanie strefy prywatności. Bliskość sąsiadów przyczyni się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa.

Z myślą o zmotoryzowanych przewidziano 20 miejsc postojowych, a dla największego z apartamentów przewidziano możliwość wybudowania wolnostojącego garażu.

Domy będą wykonane z podłączeniem do sieci wodnej i kanalizacji sanitarnej a instalacja elektryczna zapewnia możliwość podłączenia paneli fotowoltaicznych. W lokalach o powierzchni 79.74 m2 wykonano komin spalinowy umożliwiający zabudowę klimatycznego kominka

Architekci w czterech budynkach zaprojektowali osiem jednakowych układów lokali dwupoziomowych o powierzchni użytkowej 79.74 m2. Budynek nr 5 to dom wolnostojący dwulokalowy, w którym wydzielono dwa lokale o powierzchni użytkowej 39,29 m2 i 107,25 m2. Założeniem projektu jest stworzenie miejsca dla rodziny dwupokoleniowej lub połączenie funkcji mieszkalnej z funkcją usługową z odrębnym wejściem dostosowanym dla osób niepełnosprawnych do mniejszego z lokali, w którym można prowadzić nieuciążliwą działalność gospodarczą.

Dużym atutem Enklawy jest jej lokalizacja w obrębie Osiedla Piastowskiego, tj. dzielnicy Świebodzic, która jest zdecydowanie najprężniej rozwijającą się mieszkaniową częścią miasta. W jej pobliżu znajduje się min. nowopowstały Park Sportowy z boiskiem wielofunkcyjnym, Hala Sportowo-Widowiskowa, Wodne Centrum Rekreacji, szkoły podstawowe, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej, bary i sklepy.

Planowany termin realizacji: wrzesień 2023 r.

PRZYKŁADOWE WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Cennik mieszkań i aktualny stan dostępności

Brak lokali spełniających zadane kryteria.

Lokalizacja