Domy jednorodzinne Green Home w Świebodzicach

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej
Osiedle Green Home to kontynuacja naszej działalności w zakresie budowy domów jednorodzinnych w obrębie ulubionego przez świebodziczan Osiedla Piastowskiego. Po sukcesie sprzedażowym domów jednorodzinnych przy ul. Radosnej kierujemy do Państwa kolejny etap domów w zabudowie szeregowej z płaskimi dachami, dzięki któremu w żadnym z pomieszczeń nie pojawią się ograniczające skosy.

Inwestycja Green Home III to wyjątkowa i nowoczesna architektura, która dedykowana jest przede wszystkim osobom ceniącym sobie optymalnie zaaranżowaną przestrzeń, gdzie podstawowym kryterium jest funkcjonalność i wygoda. Kolejnym niebagatelnym atutem osiedla Green Home będzie jego lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Sportowego wodnego centrum rekreacji, szkoły, przedszkoli, komunikacji miejskiej i sklepów.

Prezentujmy Państwu 20 domów szeregowych na osiedlu z pełną infrastrukturą techniczną w postaci gotowych dróg, oświetleniem ulicznym i sieciami kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, gazowej i elektrycznej.

Przed każdym domem zaprojektowano podjazd z miejscem postojowym, a w bryle budynku znajdował się będzie jednostanowiskowy garaż. Przygotowany będzie również wygrodzony i rozplantowany humusem ogród pod realizację zieleni.

Termin realizacji I etapu budowy tj. domy o nr 22-36: grudzień 2024 rok.

Termin realizacji II etapu budowy tj. domy o nr 17-21: czerwiec 2025 rok

Przyjmujemy rezerwacje

Obecnie przyjmujemy kupony rezerwacyjne na niniejsze nieruchomości:

Pliki do pobrania:
Kupon rezerwacyjny (docx)
Kupon rezerwacyjny (pdf)

Zobacz: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Cennik domów i aktualny stan dostępności

Brak lokali spełniających zadane kryteria.

PRZYKŁADOWE WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Lokalizacja