Osiedle Green Park - mieszkania na sprzedaż w Świebodzicach

OFERTA WYPRZEDANA
To już ostatni etap budowy w samym sercu rozwijającej się wypoczynkowej części Osiedla Piastowskiego w Świebodzicach, kończymy realizację inwestycji mieszkaniowej – Green Park.
Osiedle Green Park
Osiedle Green Park
Osiedle Green Park
Osiedle Green Park
Osiedle Green Park
Osiedle Green Park

Osiedle mieszkaniowe Green Park

Nowe mieszkania w Świebodzicach

W skład Osiedla wchodzi 36 kameralnych budynków mieszkalnych realizowanych w 7 etapach. Budynki z wydzielonymi na trzech kondygnacjach siedmioma, ośmioma lub dziewięcioma lokalami mieszkalnymi w budynku.

W V etapie w przyziemiu zaprojektowano lokale usługowe wraz z przyległym zagospodarowaniem z ażurową pergolą. W każdym z czterech budynków na piętrach wydzielono po pięć apartamentów z balkonami.

Etap VI i VII to kontynuacja popularnego projektu kameralnych budynków, w tym mieszkań z ogródkami. W ich skład wejdzie 8 budynków mieszkalnych wraz z infrastrukturą techniczną, w pierwszej kolejności wybudowane zostaną budynki nr 1,2,7,8 termin realizacji to kwiecień 2022 roku. Natomiast budynki o nr 3,4,5,6 zostaną wybudowane do końca kwietnia 2023 roku. W każdym z budynków wyodrębniono po 7,8 lub 9 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Wszystkie mieszkania położone na parterze będą wyposażone w ogródki, a na piętrach w przestronne balkony.

Na przyszłych mieszkańców czekają komfortowe, zróżnicowane metraże od ok. 40 m2 do 99 m2 w układach od 2 do 5 pokoi, idealne zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Z uwagi na niskie koszty utrzymania mieszkania znajdują uznanie wśród osób gotowych inwestować w zakup lokali pod wynajem.

Na terenie Osiedla przewidziano również wybudowanie dróg dojazdowych, chodników, placu zabaw, zasieków na odpady, rowerowni, realizację zieleni oraz miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym również dla osób niepełnosprawnych. Dla lokali usługowych zaprojektowano ogólnodostępne miejsca postojowe i przestronną komunikację pieszą.

Kup apartament z projektem!

Lokalizacja

Kameralne, trzykondygnacyjne budynki wielorodzinne realizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego Parku Sportowego, wodnego centrum rekreacji, szkoły, przedszkoli, osiedlowych knajpek, przystanków komunikacji miejskiej i sklepów.

Green Park będzie idealnym miejscem dla osób ceniących wygodę i komfort wynikający z zamieszkania w otoczeniu zieleni na Osiedlu z istniejącą, pełną infrastrukturą w nowej prężnie rozwijającej się części miasta o bogatych tradycjach i historii.