Osiedle Green Park

Rozpoczynamy etap VI
W samym sercu rozwijającej się wypoczynkowej części Osiedla Piastowskiego w Świebodzicach, powstaje kompleksowo realizowana i częściowo już zamieszkała inwestycja mieszkaniowa – Green Park.

Osiedle mieszkaniowe Green Park

W skład Osiedla wchodzą 28 kameralne budynki mieszkalne realizowane w I, II, III, IV i V etapie. Budynki z wydzielonymi na trzech kondygnacjach siedmioma, ośmioma lub dziewięcioma lokalami mieszkalnymi w budynku.

W V etapie w przyziemiu zaprojektowano lokale usługowe wraz z przyległym zagospodarowaniem z ażurową pergolą. W każdym z czterech budynków na piętrach wydzielono po pięć apartamentów z balkonami. Dodatkowym atutem jest to, że w cenie do każdego apartamentu przynależy własne miejsce postojowe i komórka lokatorska.

Etap VI to kontynuacja popularnego projektu kameralnych budynków, w tym mieszkań z ogródkami. W skład VI etapu wejdzie 8 budynków mieszkalnych wraz z infrastrukturą techniczną, w pierwszej kolejności wybudowane zostaną budynki nr 1,2,7,8. Termin realizacji to jesień/zima 2021 roku. W każdym z budynków wyodrębniono po 7 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Wszystkie mieszkania położone na parterze będą wyposażone w ogródki, a na piętrach w przestronne balkony.

Na przyszłych mieszkańców czekają komfortowe, zróżnicowane metraże od ok. 40 m2 do 99 m2 w układach od 2 do 5 pokoi, idealne zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Z uwagi na niskie koszty utrzymania mieszkania znajdują uznanie wśród osób gotowych inwestować w zakup lokali pod wynajem.

Na terenie Osiedla przewidziano również wybudowanie dróg dojazdowych, chodników, placu zabaw, zasieków na odpady, rowerowni, realizację zieleni oraz miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym również dla osób niepełnosprawnych. Dla lokali usługowych zaprojektowano ogólnodostępne miejsca postojowe i przestronną komunikację pieszą.

Rezerwacja mieszkania

Przyjmujemy kupony rezerwacyjne na mieszkania.

Pliki do pobrania:
Kupon rezerwacyjny (doc)
Kupon rezerwacyjny (pdf)

Etap 5

Termin realizacji budynków 1 i 2: grudzień 2020 r.

Termin realizacji budynków 3 i 4: czerwiec 2021 r.

Cennik mieszkań i aktualny stan dostępności

Etap 6

Termin realizacji: kwiecień 2022 r.

Cennik mieszkań i aktualny stan dostępności

Lokalizacja

Kameralne, trzykondygnacyjne budynki wielorodzinne realizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego Parku Sportowego, wodnego centrum rekreacji, szkoły, przedszkoli, osiedlowych knajpek, przystanków komunikacji miejskiej i sklepów.

Green Park będzie idealnym miejscem dla osób ceniących wygodę i komfort wynikający z zamieszkania w otoczeniu zieleni na Osiedlu z istniejącą, pełną infrastrukturą w nowej prężnie rozwijającej się części miasta o bogatych tradycjach i historii.