Domy jednorodzinne Green Home w Świebodzicach

OFERTA WYPRZEDANA

Osiedle Green Home to kontynuacja naszej działalności w zakresie budowy domów jednorodzinnych w obrębie ulubionego przez świebodziczan Osiedla Piastowskiego.

Po sukcesie sprzedażowym domów jednorodzinnych przy ul. Fieldorfa i ul. Lawendowej kierujemy do Państwa projekt domów w zabudowie szeregowej z płaskimi dachami, dzięki któremu w żadnym z pomieszczeń nie pojawią się ograniczające skosy.

Green Home

Inwestycja Green Home to wyjątkowa i nowoczesna architektura, która dedykowana jest przede wszystkim osobom ceniącym sobie optymalnie zaaranżowaną przestrzeń, gdzie podstawowym kryterium jest funkcjonalność i wygoda. Kolejnym niebagatelnym atutem osiedla Green Home będzie jego lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego Parku Sportowego, wodnego centrum rekreacji, szkoły, przedszkoli, komunikacji miejskiej i sklepów.

Prezentujemy Państwu kompleks 25 domów szeregowych na osiedlu z pełną infrastrukturą techniczną w postaci gotowych dróg, oświetleniem ulicznym i sieciami kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, gazowej i elektrycznej.

Przed każdym domem zaprojektowano wykostkowany podjazd z miejscem postojowym, a w bryle budynku znajdował się będzie jednostanowiskowy garaż. Przygotowany będzie również wygrodzony i rozplantowany humusem ogród pod realizację zieleni.

Wychodząc naprzeciw architektom wnętrz, jak potrzebom i gustom Klientów po raz pierwszy wprowadziliśmy na rynek możliwość zakupu domu do indywidualnej aranżacji – „gotowe od zewnątrz osiedle a w środku domu żadnych ograniczeń dla Państwa wyobraźni”

PRZYKŁADOWE WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Lokalizacja

PRZYKŁADOWE WIZUALIZACJE WNĘTRZ (DOMY 26,27)