JAK KUPIĆ NIERUCHOMOŚć?

PROCEDURA ZAKUPU

Po wybraniu nieruchomości spełniającej Państwa oczekiwania należy dokonać wstępnej rezerwacji podpisując kupon rezerwacyjny. W uzgodnionym na kuponie terminie mają Państwo czas na sprawdzenie swoich możliwości finansowania zakupu jak i zapoznania się w biurze Spółki z dokumentacją inwestycji.

Po podjęciu decyzji o zakupie mieszkania, następuje podpisanie umowy deweloperskiej w formie aktu notarialnego zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym z dnia 20 maja 2021 r.

Po podpisywaniu w/w umowy notarialnej wymagany będzie 10% wkład własny płatny w określonym terminie.

Standardowo cena mieszkań rozłożona jest na 5 transz, które ściśle związane są z harmonogramem robót budowlanych.

Natomiast przy zakupie domu jednorodzinnego wpłaty uzależnione są od standardu wykończenia, który to wybiera Klient.

Jesteśmy firmą elastyczną i umożliwiamy w indywidualnych przypadkach odstępstwa polegające na dostosowaniu płatności do możliwości finansowych Klienta.

FINANSOWANIE

Oferujemy nieodpłatną, pełną pomoc w procesie pozyskiwania finansowania na zakup naszych nieruchomości.

Współpracujemy z wieloma bankami i potrafimy wynegocjować indywidualne warunki kredytowe dla Klientów.

Skorzystanie z usługi oferowanej Klientom przez naszą Spółkę to nie tylko korzyści finansowe to również oszczędność czasu, który można wykorzystać na projektowanie wnętrza swojego wymarzonego lokum.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI I KORZYŚCI

Poznaj dodatkowe możliwości, które oferujmy:

[x] Współpracę z architektem wnętrz,

[x] Realizację od stanu deweloperskiego po wykończenie „pod klucz”,

[x] sprawdzonych wykonawców.

Kupując nieruchomość od naszej spółki otrzymasz:

[x] Kompleksową obsługę od kompetentnej kadry z bogatym doświadczeniem,

[x] Szereg pakietów rabatowych u partnerów tj.: PSB MRÓWKA, LEROY MERLIN, DOMINO, PANELE PRZY DWORCU, ŁAŹNIA ŚWIEBODZICE, MG STUDIO

[x] Możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich.

Niewątpliwą zaletą dla Klienta jest fakt, iż cała dokumentacja dotycząca inwestycji firmy Green Park dostarczana jest bezpośrednio do banków poddających analizie wniosek Klienta a wymagane dokumenty finansowe Klienta w fazie przed umownej można dostarczać drogą elektroniczną.

Bezpłatne skorzystanie z usługi oferowanej Klientom przez Green Park to nie tylko korzyści finansowe to również oszczędność czasu, który można wykorzystać na projektowanie wnętrza swojego wymarzonego mieszkania.